Pozice

Vedoucí nástrojárnyNové

Co Vám nabízíme?

60.000 - 80.000Kč / měsíc

  • Možnost získat výhodné zaměstnanecké bydlení
  • Zaměstnanecké benefity
  • Zajímavou práci v perspektivní firmě
  • Kariérní růst
  • Kvalifikované spolupracovníky, kteří vás podpoří
  • Vlastní školicí a tréninkové centrum
  • Příležitost pro rozvoj pracovních i jazykových dovedností
  • Příjemné pracovní prostředí

Jaká bude Vaše náplň práce?

Na této pracovní pozici budete vést tým pracovníků v nástrojárně, plánovat a organizovat jejich činnosti. Dále bude naplní vaší práce:

  • Odpovědnost za výrobu, kontrolu kvality, údržbu a opravy přípravků a nástrojů (přípravky svařování, obráběcí, výroba raznic apod.)
  • Spolupráce s výrobou a ostatními odděleními společnosti, podílení se na zlepšování procesů
  • Zajištění dodržování bezpečnostních předpisů a pracovních postupů
  • Administrativa spojená se zakázkami a chodem oddělení

Je tato pozice pro Vás?

  • SOU technického směru (strojírenství, nástrojářství apod.)
  • Praxi na obdobné pozici v nástrojárně, případně v oblasti strojírenské výroby
  • Zkušenosti s vedením týmu a organizací
  • Orientaci v technické dokumentaci a znalost výrobních technologií
  • Manuální zručnost, pružná pracovní doba
  • Anglický jazyk na úrovni čtení a porozumění dokumentace a komunikace s partnery v přidělené problematice.

Pracovní benefity

Zaujala Vás některá z pracovních pozic? Klikněte na tlačítko a prohlédněte si aktuálně poptávané pracovní pozice.

Doprava
Bydlení
Stravování
Finance
Zdraví
Vzdělávání

Díky spolupráci s odbornými školami a učilišti a také díky našemu školicímu a tréninkovému centru má 96 % našich zaměstnanců střední, vyšší nebo vysokoškolské vzdělání.

Zaujala Vás některá z pracovních pozic? Vyplňte prosím nezávazně tento krátký formulář a my se vám do 2 pracovních dnů ozveme.

Žádost o pracovní pozici

Pro odeslání prosím potvrďte

Potřebujete poradit?

Personální oddělení
Telefon: 800 700 627
E-mail: personalni@agrostroj.cz

Management
Telefon: +420 565 360 201
E-mail: management@agrostroj.cz